" „TAMTAM“ grupės kūrėjai jau beveik 4 dešimtmečius kuria vaizdų ir objektų teatrą be žodžių. Savo profesinės karjeros metu su spektakliais bei kūrybinėmis dirbtuvėmis lankėsi daugiau nei 30 pasaulio šalių, jų kūryba įkvėpė ne vieną menininką, o kritikai juos ypač vertina dėl originalumo, netikėtų sprendimų ir subtilaus santykio su forma ir medžiaga. "

TAMTAM: Slaptas objektų gyvenimas

Olandija

TAMTAM objektų teatras

Gérard Schiphorst, Marije van der Sande

KUR / KADA
2018 09 18 – 20 dienomis
Klaipedos lėlių teatre

To register go here. For more information please write to unima.lt@gmail.com.

01 /

Dirbtuvės skirtos teatro studentams, lėlių teatro profesionalams, aktoriams, režisieriams, muzikantams, vizualiųjų menų kūrėjams, kino animacijos kūrėjams.

Dirbtuvių metu jų dalyviai kurs vizualų spektaklį be žodžių iš rastų objektų. Taip pat mokysis atidžiau įsižiūrėti į daiktus ir medžiagas, pažinti juos, atrasti iš pirmo žvilgsnio negyvuose objektuose slypinčią istoriją ir dramatinę liniją, reikalingą sukurti teatriniam pasakojimui, – pradedant objektų kastingu, jų atgaivinimu, baigiant vizualaus scenarijaus rašymu ir mažo ar didelio formato spektaklio kūrimu.

02 /„TAMTAM“ grupės kūrėjai jau beveik 4 dešimtmečius kuria vaizdų ir objektų teatrą be žodžių. Jų išvystytas savitas stilius balansuoja tarp plastinių menų ir teatro skiriant didelį dėmesį muzikai ir garsiniams spektaklio elementams; jie taip pat kuria kino animacijos srityje. Savo profesinės karjeros metu su spektakliais bei kūrybinėmis dirbtuvėmis lankėsi daugiau nei 30 pasaulio šalių, jų kūryba įkvėpė ne vieną menininką, o kritikai juos ypač vertina dėl originalumo, netikėtų sprendimų ir subtilaus santykio su forma ir medžiaga.