" Žymus Danijos rašytojas H. K. Andersenas pasakoje perteikia tarpusavio santykių svarbą, todėl šis spektaklis apie mažų vaikų – berniuko Kajaus ir mergaitės Gerdos draugystę, kuri išauga į tikrą meilę skiriamas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. "

SNIEGO KARALIENĖ

Panevėžio Vežimo teatras

Režisierius ir dailininkas Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas – Vitalijus Mazūras
Vaidina Daiva Barzinskienė, Rima Lapinskienė, Danutė Rukšienė;
Muzika Faustas Latėnas;
Garso inžinierius Andrius Gaigalas;
Šviesos inžinierė Ina Jackūnienė;
Spektaklį kūriant dalyvavo Vida Auksutytė, Lina Jakubonytė, Vidmantas Kevinas, Jolanta Liaudginienė, Reda Matuzevičienė;
Teatro direktorius meno vadovas Antanas Markuckis;

Spektaklio trukmė 30 min.

Projekto rėmėjai Danijos Karalystės ambasada Lietuvoje, Panevėžio miesto savivaldybė

Pirkti bilietą čia

01 /

Panevėžio lėlių vežimo teatras daugybę metų propaguojantis H. Kristiano Anderseno kūrybą, džiaugiasi galėdamas vaikams pristatyti visiems žinomą pasaką, kuri praturtinta meilės bei gyvenimo išmintimi. Žymus Danijos rašytojas H. K. Andersenas pasakoje perteikia tarpusavio santykių svarbą, todėl šis spektaklis apie mažų vaikų – berniuko Kajaus ir mergaitės Gerdos draugystę, kuri išauga į tikrą meilę skiriamas ne tik vaikams, bet ir suaugusiems.

02 /Panevėžio lėlių vežimo teatras, gimęs prieš 32 metus pirmiausiai siejamas su jo įkūrėju Antanu Markuckiu. 1986 metais jis subūrė lėlininkų entuziastų grupę – tai buvo didelio ir sunkaus darbo pradžia. Šiandieną Panevėžio lėlių vežimo teatras – vienintelis toks teatras Europoje, kiekvieną vasarą pasikinkydamas du arklius kolektyvas išvyksta į gastroles po Lietuvos kaimus ir miestelius. Nepaisant oro, techninių barjerų ir problemų su arkliais, kolektyvas rodo spektaklius iš vežimo, o nakvoja palapinėse, mokyklose, ar kultūros centruose. Lietuvos teatrinę kultūrą pristatęs Danijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Rusijoje, Norvegijoje, Olandijoje, Belgijoje, Moldovoje teatras apdovanotas daugybe apdovanojimu. Direktoriaus Antano Markuckio atsidavimas teatrui įvertintas Hanso Kristiano Anderseno premija.

KUR / KADA
Rugsėjo 21 d. 11:00 val.
Klaipėdos dramos teatro, Mažoji salė